Бо прийдуть до тебе три празники в гості, 18.01.2019

На закінчення циклу новорічно-різдвяних свят, у ДНЗ “Чарівний замок” відбулась розвага “Бо прийдуть до тебе три празники в гості”. Вихованці поринули в атмосферу давніх українських традицій, бо без минулого немає майбутнього.

Дійство відбувалося в одному українському селі…

Господар з господинею готуються до Святвечора перед Різдвом Христовим. Дід натопив піч, щоб баба вечерю готувала, кутю заправляла. І за традицією до бабусі з дідусем приїхали любі онуки. Вдосталь награвшись, діти дізнаються історію народження Божого Сина. А згодом зустрічають колядників з Зіркою.

Господарі дому поринають у спогади про молоді роки: про те, як проводили весело вечори, в які ігри грали і на свято Василя щедрувати ходили. В цей час до господи просяться щедрувальники з козою та Меланкою. Ох і галасу вони наробили: Меланка безлад в хаті розвела, коза впала, а циган гроші та сало виманив у діда, щоб козу до свідомості привести. Але козі це не допомогло, а допомогла їй тільки свячена водичка з Водохреща. Коза піднялася й затанцювала. Всі продовжили веселитися. А дід з бабою щедро пригостили дітлахів гостинцями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *