Новини

1Бер2021

В старшій групі “Веселка” вихователь Мариніна Альона Миколаївна провела відкрите заняття для педагогів закладу з народознавства на тему  “Віночок, віночок – прикраса дівоча”.  В занятті приймали участь одні дівчатка.

[…]

16Лют2021

16 лютого  вихователь старшої групи “Бджілка” Шкльода Ірина Сергіївна провела заняття з образотворчого мистецтва для педагогічного колективу закладу. Діти познайомилися з картиною, на якій зображено зимовий пейзаж та створили свою власну картину. В своїй роботі діти поєднали нетрадиційні засоби зображення – зубну щітку та фольгу.

[…]

31Лип2020

 

 

Лист МОН “Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти

Рекомендації батькам Повертаємось у дитсадок

 

19Тра2020

З 12 по 15 травня в групі «Веселка» за допомогою батьків була організована робота по ознайомленню та закріпленню дітьми знань про професії дорослих.

Вихователями було запропоновано погратись в гру «Покажи професію, а я її вгадаю» (мається на увазі вихователь відгадає). Оскільки діти ще не взмозі самостійно намалювати людину певної професії, вихователі порадили перевдягнутись дітям і за допомогою «заборонених» дрібничок створити образ певної професії. А саме – вудка тата, помада мами, шприц без голки, аптечка (звісно під наглядом батьків), капелюх кухара, кашкет поліцейського та багато інших речей, які можна відшукати вдома.

[…]

12Тра2020

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.

Почуття любові до Вітчизни  не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем.

[…]