Новини

31Лип2020

 

 

Лист МОН “Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти

Рекомендації батькам Повертаємось у дитсадок

 

19Тра2020

З 12 по 15 травня в групі «Веселка» за допомогою батьків була організована робота по ознайомленню та закріпленню дітьми знань про професії дорослих.

Вихователями було запропоновано погратись в гру «Покажи професію, а я її вгадаю» (мається на увазі вихователь відгадає). Оскільки діти ще не взмозі самостійно намалювати людину певної професії, вихователі порадили перевдягнутись дітям і за допомогою «заборонених» дрібничок створити образ певної професії. А саме – вудка тата, помада мами, шприц без голки, аптечка (звісно під наглядом батьків), капелюх кухара, кашкет поліцейського та багато інших речей, які можна відшукати вдома.

[…]

12Тра2020

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.

Почуття любові до Вітчизни  не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем.

[…]

8Тра2020
Ну хто така мама?  Казати не треба,
Тут зайва реклама, це Ангел із неба!
Це та, що нас носить у снах та бажаннях,
Здоров’я нам просить, щастя, й кохання!
Ми в неї у серці, у планах, в надії.
Для нас мама двері відкриє у мрії!
На першому місці ми в думці у мами 
Чи ще ми в колисці, чи бродим ночами.

[…]

7Тра2020

Коли настають теплі дні, починається сезон відкритих вікон. І, на жаль, він приносить багато нещасних випадків, пов’язаних з дітьми. Існує кілька простих правил по техніці безпеки поблизу вікон:

[…]

23Кві2020

Вихователь середньої групи Фомська Світлана Михайлівна велику увагу приділяє фізичному здоров’ю дітей. Вона використовує різні види фізкультурно-оздоровчої роботи в групі.  Займаючись самоосвітою під час карантину, Світлана Михайлівна відкрила йогу як іще один метод оздоровлення дітей. Ось чим вона з нами поділилася.

[…]

20Кві2020

Найголовніше свято християн – це свято Воскресіння Ісуса Христа. В цей день люди по всьому світу вітаються словами “Христос воскрес!” і відповідають “Воістну воскрес!”. Ці слова означають наступне:

[…]

16Кві2020

Вже скоро наступить одне з найвеличніших свят на землі – свято Великодня. Його  чекають діти, і дорослі, рідна матінка земля і уся природа. Кожна родина готує традиційні для українського народу страви, розписує писанки.

[…]

10Кві2020

Народна мудрість говорить “готуй сани влітку, а воза – взимку”. На вулиці ще тільки квітень, але вже пора подумати про готовність вашої 6-річної дитини до навчання у школі.

[…]