Сьогодні 4.03.2026 весь колектив та діти вийшли, щоб привітати директора закладу Юлію Василівну з Днем народження. Це був веселий, теплий і зворушливий час, наповнений сміхом, добрими словами, музикою та щирими побажаннями.
Дякуємо нашій директорці за енергію, відкритість, сучасний підхід, підтримку колективу та щоденну турботу про розвиток нашого закладу. Бажаємо міцного здоров’я, миру, натхнення, нових ідей, професійних успіхів і багато щасливих моментів
!





Ц

