Екскурсія до Державно-рятувальної частини, 14.02.2019 р.

14 лютого 2019 року діти старших груп “Веселка” та “Ромашка” відвідали 9-Державний пожежно-рятувальний загін 62-Державну пожежно-рятувальну частину м. Вишневе.

Одним із завдань, яке вирішує педагогічний колектив ДНЗ “Чарівний замок” є формування основ безпеки поведінки у дітей дошкільного віку. Зміст роботи з дітьми щодо формування у них основ основ безпеки та норм поведінки під час надзвичайних ситуацій полягає у розкритті наступних тем: пожежна безпека, дитина на вулицях міста, дитина та природа, небезпечні предмети в руках дитини, особиста безпека дитини.

Українське народне прислів’я говорить “Краще один раз побачити, ніж сто раз почути”. Ми вирішили не сперечатися з народною мудрістю, а показати дітям на власні очі роботу пожежної машини та познайомити з рятувальниками. Так, 14 лютого 2019 року діти старших груп “Веселка” та “Ромашка” відвідали 9-Державний пожежно-рятувальний загін 62-Державну пожежно-рятувальну частину м. Вишневе. Під час екскурсії дітлахи мали змогу посидіти в кабіні пожежної машини, ознайомитися з будовою машини. Бурхливі емоції у дітей викликало моделювання ситуації з гасіння палаючого автомобіля. Одну машину “загасили” рятувальники, а другу”гасили” діти по черзі.

Вихованці переконалися, що робота рятувальника не проста – треба бути сміливим, сильним, добрим, розумним, витривалим. Але в свою чергу треба бути обачним, щоб в своєму житті не постраждати від вогню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *