Карантин вчить кожного з нас приймати виклики сьогодення. Як би вдома не було добре, але ж без друзів так сумно((( Діти сумують один за одним, за спільними іграми, за вихователями.
Мама Буланого Артема з середньої групи “Бджілка” вирішила запустити в батьківський чат у Viber челендж “Привіт, друзі!”.
Дітлахи з задоволенням прийняли у ньому участь. Група в садочку – це ще одна родина для малюка, де кожен знаходить тепло і підтримку, де на всіх діляться радощі і смуток. Дітлахи з нетерпінням чекають закінчення карантину.
А адміністрація садочка запрошує всіх бажаючих прийняти участь в дитячому челенджі і додати відеопривітання в коментарях під цією новиною.