Світ професій дітей групи Веселка

З 12 по 15 травня в групі «Веселка» за допомогою батьків була організована робота по ознайомленню та закріпленню дітьми знань про професії дорослих.

Вихователями було запропоновано погратись в гру «Покажи професію, а я її вгадаю» (мається на увазі вихователь відгадає). Оскільки діти ще не взмозі самостійно намалювати людину певної професії, вихователі порадили перевдягнутись дітям і за допомогою «заборонених» дрібничок створити образ певної професії. А саме – вудка тата, помада мами, шприц без голки, аптечка (звісно під наглядом батьків), капелюх кухара, кашкет поліцейського та багато інших речей, які можна відшукати вдома.

Така ідея зацікавила і батьків, і дітей. Батьки висилали фото, а вихователі намагалися відгадати ким саме хочуть в майбутньому стати їх вихованці. Як виявилось, діти зацікавились такими професіями як, лікар, медичний брат, поліцейський, агент спеціальної служби Петропавлівської Борщагівки, авіоконструктори, конструктори суден для плавання, перукарі, вихователі, рибалки, пожежник, а особливо цікава професія тренер по плаванню, або просто тренер «всього» – слова самої дитини. Крім перевдягання, дітьки малювали самостійно предмети, що належать людям певних професій, ця форма роботи допомогла закріпити уявлення дітей про професії дорослих. Посмішки дітей на фото, «говорять» як сподобалось гратись їм в дорослих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *