Ну хто така мама? Казати не треба,
Тут зайва реклама, це Ангел із неба!
Це та, що нас носить у снах та бажаннях,
Здоров’я нам просить, щастя, й кохання!
Ми в неї у серці, у планах, в надії.
Для нас мама двері відкриє у мрії!
На першому місці ми в думці у мами
Чи ще ми в колисці, чи бродим ночами.
Бо мама є мама, життя для нас дала,
Себе всю до грама нам легко віддала.
То ж кожній людині матусенька треба —
Це Сонце в родині, це Ангел із неба!
Дорогі мами, прийміть найсердечніші, найтепліші та найщиріші вітання від своїх маленьких янголят. Вони дуже старалися аби потішити вас. Навіть карантин не став на заваді.