Перша річниця ДНЗ “Чарівний замок”, 14.09.2018

14 вересня 2018 року ДНЗ “Чарівний замок” відсвяткував свою першу річницю. Поважними гостями свята були сільський голова Кодебський О. І., секретар ради Мартинюк Л. П., заступник сільського голови з виконавчої роботи Андрієвський О. Г., керівник апарату  Родіна Ю. Д., депутат сільської ради Савченко О. В., реєстратор Квас Н. В., депутат обласної ради Нігруца О. П. завідувачі ДНЗ “Щасливий” Кучерук В. С. і ДНЗ “Чайка” Лихота О. М. та батьки вихованців.

Нам всього лише рік. Ми ще не зовсім впевнено стоїмо на ногах, вміємо говорити кілька слів, у нас з’явилися ще не всі зуби, нас треба годувати з ложечки… Та з іншого боку – нам уже РІК. У нас працюють кваліфіковані педагоги з вищою освітою, двоє чоловік стали студентами педагогічних ЗВО за спеціальністю “Дошкільна освіта”, наш заклад відвідує 232 дитини.

Хоча заклад функціонує лише рік, але ми всі стали дружньою родиною. Усі працівники закладу, батьківська громадськість – це одна веклика сім’я, яка злагоджено працює для створення комфортних умов та всебічного розвитку їхніх дітей.

Захід розпочався словами гімну, автором слів та музики якого є музичний керівник Криворучко К. М.

“Чарівний замок” милує всіх,

Лунає всюди дитячий сміх,

Тут, як у казці, в колисці щастя

Щодня зротаємо ти і я.”

Такі прості зрозумілі слова. Вони є відображенням повсякденної роботи усіх працівників закладу. В день народження садочка вони всі перетворилися на фей.

хочемо відзначити Карій Євгена – батька новоприбулого вихованця, який ініціював акцію “Подаруй садочку дерево”. Адміністрація заклду вдячна батькам за те, що вони активно приймали участь в акції. Загалом на території ДНЗ з’явилося 70 туй. Ми сподіваємося, що туї, посаджені дитячими руками будуть милувати око не одне покоління вихованців садочка.

 

 

 

 

Коментарі (1)

Дякую найкращому садочку за організованість та за чудове свято.Усі дітки були взахфаті. Особливу подяку висловлюю вихователю Олені Юріївні) .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *