У нашому садочку відбулася виставка дитячих робіт “Фестиваль весняних квітів”.

У нашому садочку відбулася виставка дитячих робіт “Фестиваль весняних квітів”.

Це яскрава та ніжна подія, яка подарувала всім багато весняного настрою, краси й теплих емоцій. Дитячі роботи вразили фантазією, охайністю, різноманіттям кольорів та щирістю виконання.

Такі творчі проєкти — це не лише розвиток уяви, дрібної моторики та художніх здібностей дітей, а й чудова можливість провести якісний час разом із батьками. Спільна творчість об’єднує родину, дарує дітям відчуття підтримки та створює особливі спогади.

Дякуємо нашим вихованцям і батькам за активну участь, натхнення та красу, яку ви подарували нашому садочку!

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *