Березень

2Бер2026

На заході були присутні представники усіх закладів дошкільної освіти ОТГ, також запрошено заступника начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Калабуліну Г.Д.

Відкрите заняття на тему «Соціально-моральне виховання засобами театралізованої діяльності. Урок доброти від Лисички та Зайчика» представила вихователь-методист  Сергієнко Оксана Ігорівна.
Мета:
– формувати у дітей уявлення про добрі та недобрі вчинки;
– розвивати емоційну чутливість, уміння співпереживати;
– удосконалювати мовлення через рольові діалоги;
– стимулювати фантазію, творче самовираження у театралізації;
– виховувати дружність, турботливість, готовність вибачати.

Повне відео відкритого заняття можна побачити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1–tlLOhDkylteU42vRja3zzeoQJ0nec5