У нашому садочку відбулася планова атестація педагогічних працівників.
Це важливий етап професійного зростання, під час якого педагоги мали змогу представити свій досвід, результати роботи, творчі напрацювання та досягнення у професійній діяльності.
Атестація пройшла в конструктивній, доброзичливій та діловій атмосфері. Дякуємо нашим працівникам за відповідальність, відданість своїй справі, постійний розвиток і щоденну працю заради якісної освіти та щасливого дитинства наших вихованців.
