У нашому садочку пройшли яскраві весняні свята!!

З 5 по 12 березня у нашому садочку пройшли яскраві весняні свята!

Весняні свята стали чудовою нагодою для дітей проявити свої таланти, артистичність, творчість і впевненість на сцені. Це були теплі, радісні та по-справжньому атмосферні зустрічі, наповнені дитячими усмішками, музикою і гарним настроєм. Вихованці активно брали участь у святкових програмах: грали в театралізованих сценках, виступали в оркестрі, співали пісні, танцювали та отримували щирі емоції від своїх виступів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *