З 5 по 12 березня у нашому садочку пройшли яскраві весняні свята!
Весняні свята стали чудовою нагодою для дітей проявити свої таланти, артистичність, творчість і впевненість на сцені. Це були теплі, радісні та по-справжньому атмосферні зустрічі, наповнені дитячими усмішками, музикою і гарним настроєм. Вихованці активно брали участь у святкових програмах: грали в театралізованих сценках, виступали в оркестрі, співали пісні, танцювали та отримували щирі емоції від своїх виступів.
