Малі туристи

Протягом літнього оздоровчого періоду відбулося два туристичні походи за межі дошкільного закладу: середня група “Капітошка” відвідала місцевий парк “Празький”, молодша група “Бджілка” та старша група “Ромашка” подолали шлях до поля, яке розташоване в 15-ти хвилинах ходьби від садочка.

Туризм походить від французького “tourisme” – прогулянка, подорож – подорожі у вільний час пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання і один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, спортивними та культурними цілями.

Дошкільний туризм є найпотужнішим фактором оздоровлення дітей дошкільного віку, оскільки характеризується загальнодоступністю і рекомендований практично кожній дитині при відсутності у неї серйозних патологій.

Унікальність туризму полягає в тому, що він всесезонний. Отже, можна домогтися стійкої динаміки зниження захворюваності дітей ГРЗ, ГРВІ та підвищення рівня їх фізичної та рухової підготовленості, а так само вирішити ряд проблем психологічного здоров’я дошкільників.

Організація роботи по впровадженню туризму в оздоровчу роботу дошкільного закладу включає в себе ряд компонентів:

  • фізкультурно-оздоровчий;
  • соціально-комунікативний;
  • емоційно-психологічний;
  • естетичний і пізнавальний;
  • поєднує в собі гру, спортивні вправи, елементарні експерименти, оздоровчу гімнастику.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *